Proof of Concept – automatyzacja deploymentu i provisioningu środowisk

Proof of Concept – automatyzacja deploymentu i provisioningu środowisk

[…]

Projekt typu Proof of Concept, realizowany w branży finansowej, którego celem było umożliwienie dynamicznego powoływania środowisk dla aplikacji bankowych.

W ramach prac przeprowadzono automatyzację deploymentu jednej z aplikacji klienta, wykorzystywanej do bankowości internetowej. Automatyzację wdrożono przy użyciu IBM UrbanCode Deploy. Następnie zautomatyzowano tworzenie środowiska aplikacyjnego przy pomocy IBM UrbanCode Deploy i Blueprint, uwzględniając tworzenie 'w locie’ wirtualnej maszyny – OS i Red Hat Enterprise Linux na architekturze IBM Power8, z wykorzystaniem technologii OpenStack, provisioning middleware – WebSphere Application Server i konfigurację serwera webowego Microsoft IIS. W rezultacie projektu spełniono wszystkie przyjęte przez klienta założenia.

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Proof of Concept – automatyzacja deploymentu i provisioningu środowisk
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej