W Uniteam każdy głos ma znaczenie!

 

od 15 lat

na rynku

ponad 100

klientów

5 lat

średni staż pracy

Tomasz Reszka i Sebastian Myszak wspólnie prowadzą Uniteam

Uniteam tworzymy od 2009 roku. Zaczynaliśmy od współpracy z bardzo ważnym dla nas klientem, a z czasem zaczęliśmy przekształcać się w przedsiębiorstwo z określoną kulturą organizacyjną, spójną identyfikacją wizualną i ustandaryzowanymi procesami. Postawiliśmy przed sobą dwa główne wyzwania.

Pierwszym z nich było stworzenie nie tylko zespołu pracowników, lecz prawdziwej społeczności, gdzie każdy czuje się nie tylko związany z firmą, ale także zaangażowany w jej sukces. Poświęciliśmy wiele uwagi i wysiłku, by zbudować atmosferę opartą na współpracy i zaufaniu. Sport jest wpisany w DNA naszego zespołu. Lokalizacja biura na Stadionie Narodowym nie jest przypadkowa. Miejsce to nawiązuje do wartości Uniteam – team spirit, co oznacza, że łączy nas wspólna gra i cel.

„Zespół to nasza siła” nie jest tylko pustym frazesem, lecz podstawą naszej działalności, rzeczywistością, której doświadczamy podczas codziennej pracy.

Drugim wyzwaniem było stworzenie własnego produktu. Przełomowy dla nas moment nadszedł w 2019 roku, kiedy to wprowadziliśmy na rynek system PASK służący do zarządzania tożsamością i dostępem. To był początek nowego etapu w działalności firmy.

Dziś, widząc sens i skuteczność naszej pracy, z optymizmem patrzymy w przyszłość. Opierając się na naszej wiedzy, doświadczeniu oraz solidnej pracy zespołowej, wspieramy kolejne firmy, które chcą wykorzystać technologię jako główny czynnik swojego sukcesu biznesowego.

Poznaj nasz zespół

Łukasz

Atlassian Engineer


Absolwent Politechniki Lubelskiej, od 15 lat aktywny w branży IT. Od 2019 roku pracuje w Uniteam, gdzie działa w zespole Atlassian. Specjalizuje się w konfiguracji i wdrożeniach narzędzia JIRA.

Kamila

Sales Specialist


Absolwentka krakowskiej AGH. Z Uniteam związana od 2018 roku, na co dzień zajmuje się działaniami związanymi z marketingiem. Dodatkowo dba o współpracę z partnerami Uniteam. Swój wolny czas poświęca spacerom z ukochanym psem i dobrej książce.

Kamil

Project Manager


Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. W Uniteam pracuje od 2015 roku w roli Project Managera. Lubi narty, sanki, biegówki, lepienie bałwana i jazdę na łyżwach. Gdy robi się cieplej, wybiera wycieczki piesze, rowerowe i rolkowe.

Adam

Software Development Team Leader


Z Uniteam związany od 2016 roku, aktualnie pełni funkcję Team Leadera zespołu Software Development. Kompetencje techniczne zdobyte podczas dotychczasowego przebiegu kariery umożliwiają mu rozwiązywanie złożonych problemów występujących w codziennej pracy. Swój wolny czas poświęca na bieganie, czytanie fantastyki, gry planszowe, spacery po Warszawie i gry wideo.

Adrian

Atlassian Engineer


Dołączył do zespołu Uniteam w 2024 roku, gdzie realizuje się w roli Atlassian Engineera. Do tej pory w swojej karierze związany był z finansami, ochroną danych osobowych, układaniem procesów oraz Jira & Confluence. Prywatnie jest fanem starego rocka, koncertów, gry karcianej Magic the Gathering, darta, piłki nożnej, żużla i pieczenia chleba.

Konrad

Frontend Developer


Absolwent uczelni PW EITI, pasja do informatyki jest jego głównym motorem rozwoju. Poprzednie doświadczenia zawodowe zdobywał we Francji, szczególnie w obszarze TypeScriptu i Reacta. W Uniteam od 2022 roku, zajmuje się Frontend Developmentem. Aby od czasu do czasu oderwać się od kodu, uprawia sporty takie jak boks lub tenis ziemny oraz relaksuje się, oglądając Netflixa.

Dariusz

Atlassian Engineer


Od 2017 roku związany z branżą IT, zaczynał na stanowisku wsparcia technicznego. W Uniteam od 2023 pracuje na stanowisku Atlassian Engineer, gdzie zajmuje się wdrażaniem i konfiguracją narzędzi Atlassian. Poza pracą aktywnie spędza czas na rolkach, squashu i nartach, a także interesuje się sportem, zwłaszcza siatkówką, żużlem, Formułą 1 i piłką nożną.

Rafał

Atlassian Engineer


Od kilku lat specjalizuje się w złożonych konfiguracjach narzędzia Jira. Poszukując nowych ścieżek zawodowych, zamienił dużą firmę na nieco mniejszy zespół Uniteam w 2019 roku. Najlepiej czuje się, łącząc kompetencje technologiczne i biznesowe. W wolnym czasie lubi pograć w Rocket League'a, pójść na siłownię czy frisbee.

Adriana

Senior HR Unit Specialist


Absolwentka studiów psychologicznych. Związana z Uniteam od 2018 roku, na co dzień całościowo zajmuje się rekrutacją nowych członków naszego Zespołu, a także wszelkimi aktywnościami z zakresu HR. Dużą uwagę poświęca odpowiedniej selekcji kandydatów, tak abyśmy stanowili zgraną drużynę. Lubi spacery z jamnikiem w lesie i interesuje się designem z czasów PRL-u.

Michał

Atlassian Engineer


Jego 8-letnia podróż z narzędziami Atlassian obejmowała role od analityka po Product Ownera. W Uniteam od 2023 roku pełni rolę Atlassian Engineera. Poza pracą pasjonuje się samodoskonaleniem w IT, gamedevem i sportem motorowym, zwłaszcza F1 i rajdami. Aktywnie uprawia sport i eksploruje kuchnie świata w czasie wolnym.

Piotr

Automation Engineer


Swoją zawodową przygodę z IT rozpoczął w 2013 roku. Od tego czasu jest testerem aplikacji, a od niedawna łączy swoje zamiłowanie do kodowania z testowaniem. W Uniteam od 2018 roku, aktualnie pełni rolę Automation Engineera. Prywatnie uwielbia wycieczki rowerowe, jazdę na motocyklu oraz długie rozmowy o motoryzacji.

Magdalena

Project Manager


Przygodę z Uniteam rozpoczęła w 2012 roku jako Asystentka do Spraw Projektów, a obecnie pełni funkcję Kierownika Projektu. W wolnym czasie uprawia sporty motorowodne i taniec, a także planuje kolejne podróże.

Jan

IT Analyst


Jego początki związane są z automatyką i robotyką, pracował jako tester oprogramowania. Dołączył do zespołu Uniteam w 2023 jako analityk biznesowo-systemowy. Poza pracą uwielbia spędzać wolny czas, grając w piłkę nożną i łowiąc ryby.

Rafał

Atlassian Engineer


Zdobył doświadczenie jako główny administrator w wielu firmach. Do Uniteam dołączył w 2023 roku, obecnie pracuje w roli Atlassian Engineera. W życiu prywatnym dba o zdrowy tryb życia, uwielbia spacery, lubi rower i siłownię, a także eksploruje różne aktywności fizyczne, takie jak snowboard, wspinaczka, wakeboard, windsurfing i kitesurfing.

Michał

Team Leader, Atlassian Expert


Związany z firmą Uniteam od 2020 roku, obecnie pełni rolę Team Leadera zespołu Atlassian&DevOps. Doświadczony we wdrażaniu złożonych systemów biznesowych w oparciu o produkty Atlassian. Świetnie odnajduje się na wszystkich etapach procesu powstawania oprogramowania, od zbierania wymagań i analizowania po konfigurację oraz wdrożenie produkcyjne. Posiada także doświadczenie w pisaniu dedykowanych dodatków do systemu Jira.

Wojciech

Atlassian Engineer


Absolwent Politechniki Warszawskiej, pracuje w branży IT jako Java Developer i konsultant Jira od 2016 roku. W Uniteam od 2020 roku zajmuje się konfiguracją i implementacją narzędzi Atlassian. Obecnie działa w sektorze finansowym. Poza pracą pasjonuje się kalisteniką, biegami OCR, narciarstwem, snowboardingiem. Miał też przygodę z triathlonem.

Bartosz

Junior Java Developer


Student Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka Techniczna. Pracuje w Uniteam od 2023 jako Junior Java Developer. W wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas, trenując kalistenikę lub na siłowni, ale także poczytać książki z gatunku fantasy lub grać wieczorami w gry komputerowe.

Igor

Junior Frontend Developer


Skupia się głównie na programowaniu frontendowym, preferując technologie, takie jak React, TypeScript, Tailwind oraz Next.js. Ma doświadczenie w branżach automotive i telecom. Pracę w Uniteam rozpoczął w 2023 roku na stanowisku Junior Forntend Developer. W czasie wolnym uwielbia grać w gry komputerowe, a od niedawna angażuje się w sesje RPG w świecie Warhammera.

Szymon

Atlassian Architect


Z Uniteam związany od 2013 roku, certyfikowany Atlassian Expert, analityk biznesowy i systemowy. Wysokie umiejętności analityczne połączone z rozległą wiedzą techniczną pozwalają mu na skuteczne modelowanie i konfigurowanie procesów we wdrażanych narzędziach. Specjalizuje się w konfiguracjach narzędzia Jira i wzbogacaniu rozwiązań o elementy automatyzujące prace.

Kamil

Atlassian Engineer


Świeżo upieczony magister inżynier Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Swoją przygodę z Uniteam rozpoczął w 2019 roku. Pierwsze złożone wdrożenia produktów Atlassian ma już za sobą i aktywnie rozwija swoje kompetencje w tym kierunku.

Patryk

Team Leader


Swoją karierę w Uniteam rozpoczął w 2017 roku. Wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i systemowej umożliwia mu skuteczną realizację powierzanych w projektach zadań. Zdobytą wiedzę stale weryfikuje i poszerza w roli Team Leadera zespołu.

Błażej

SysOps Engineer


W Uniteam od 2024 roku. Zawodowo SysOps z aspiracjami na DevOpsa. Błażej jest fanatykiem Linuxa i automatyzacji. Prywatnie weekendowy student informatyki. Uwielbia dobre espresso, gokarty, tatuaże, koty brytyjskie i muzykę elektroniczną.

Agata

Key Account Manager


Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z ponad 20-letnim doświadczeniem w łączeniu potrzeb klientów z ofertą firmy. Od 2016 roku związana z branżą IT, natomiast od 2022 roku z Uniteam. W życiu, tak jak w pracy, stawia na relacje.

Sebastian

DevOps Architect


Swoją przygodę z Uniteam rozpoczął w 2016 roku, aktualnie pełni rolę DevOps Architecta. W naszej firmie podoba mu się możliwość pracy na styku biznesu i rozwiązań informatycznych. Lubi szukać ciekawych rozwiązań w zagadnieniach automatyzacyjnych. Pasjonuje się pięściarstwem, gotowaniem, podróżami i grą na gitarze.

Kamila

Atlassian Engineer


Absolwentka lotnictwa z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Związana zawodowo z Uniteam od 2023 roku, obecnie pełni rolę Atlassian Engineera. W wolnym czasie lubi rowerowe przejażdżki, oglądanie zachodów słońca przy domowej pizzy na balkonie. Pochłania filmy, seriale i dobre książki.

Radosław

Software Architect


Związany z Uniteam od 2017 roku, doświadczony architekt oprogramowania zajmujący się głównie implementacją. Ma bogate doświadczenie w projektach komercyjnych i badawczych. Ponadto był nauczycielem akademickim na Politechnice Łódzkiej. Poza pracą lubi biegać, pływać i pasjonuje się fizyką teoretyczną, szczególnie mechaniką kwantową. W wolnym czasie doskonali także przepis na kruche ciasto ze śliwkami.

Michał

QA Specialist


W Uniteam Pracuje jako QA Specialist od 2021 roku. Specjalizuje się w zarządzaniu procesem testowym aplikacji w projektach developeskich. Dba o jakość UI/UX aplikacji PASK oraz jakość środowisk i aplikacji przekazywanych do klientów. Tester z wieloletnim doświadczeniem, również w automatyzacji. Prywatnie sportowiec z siatkarską przeszłością, z zamiłowania podróżnik.

Łukasz

Atlassian Engineer


Od 2021 roku pracuje w Uniteam na stanowisku Atlassian Engineer, zawodowo związany z Jirą i narzędziami Atlassian od znacznie dluższego czasu. Doświadczenie zdobywał w branży IT i bankowości. Interesuje się polityką, fantastyką, a wolny czas spędza na gokartach lub z dobrą książką.

Łukasz

Atlassian Expert


Związany zawodowo z Unitem od 2013 roku. Doskonałe połączenie kompetencji miękkich i umiejętności technicznych. Aktualnie rozwija się jako ekspert rozwiązań Atlassian. Wśród swoich pasji wymienia cyfrową analizę obrazu w czasie rzeczywistym, jazdę na snowboardzie, „dzikie” podróże i piwo z browarów rzemieślniczych.

Łukasz

System Administrator


W Uniteam zatrudniony od 2023 roku jako System Administrator. Doświadczenie informatyczne zdobywał już w gimnazjum, w ostatnich latach pracował jako Admin/DevOps/Network Engineer w software hous'ie. Poza pracą realizuje własne projekty IT i angażuje się w życie stowarzyszenia proobronnego, szkoląc młodzież w dziedzinie wojskowej.

Łukasz

Atlassian Expert


Zawodowo związany z Uniteam od 2020 roku. Pracuje na stanowisku Atlassian Expert. Potrafi pisać rozbudowane skrypty Groovy. Posiada wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, które doskonale łączy ze swoją techniczną stroną. Prywatnie żonaty, dzieciaty i budujący się.

Bartłomiej

Atlassian Engineer


Ekspert w zarządzaniu aplikacjami firmy Atlassian. W Uniteam pracuje od 2019 roku. Doświadczony specjalista w dziedzinie zapewniania jakości oprogramowania. Wdrożeniowiec nowych rozwiązań sprzętowych, jak i tych opartych na oprogramowaniu. Wnikliwy, analityczny umysł zawsze dbający o uczciwe, przejrzyste środowisko pracy podwładnych pozwalające wydobyć ich potencjał.

Aktualności Uniteam

Otrzymuj aktualności od Uniteam

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder