Jak może wyglądać warsztat z konteneryzacji dla Twojego działu IT?

Jak może wyglądać warsztat z konteneryzacji dla Twojego działu IT?

[…]

W Uniteam na bieżąco śledzimy życie społeczności IT, uczestniczymy w konferencjach i wspomagamy różne inicjatywy. Jedną z nich jest DevOps Series – tę warszawską grupę meetupową aktywnie wspieramy od niemal 2 lat. Na dzień dzisiejszy liczy ona już ponad 650 członków. Spotkania DevOps Series wyróżniają się nie tylko ciekawymi, dobrze przygotowanymi prezentacjami czy warsztatami, ale też swobodną, komfortową atmosferą.

 

Niektórzy z naszych inżynierów bezpośrednio angażują się w tworzenie wartości merytorycznej dla DevOps Series. Ostatnio byli to Mirosław Kudła i Jarosław Jeznach, nasi Inżynierowie DevOps. W ramach ósmej edycji meetupu przeprowadzili warsztat z konteneryzacji i praktycznego zastosowania platformy Kubernetes. Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne, a wolne miejsca rozeszły się w kilka dni – cieszymy się, że nasi specjaliści cieszą się zaufaniem społeczności. Na social mediach DevOps Series pojawiło się wideo, będące zajawką – podsumowaniem warsztatu prowadzonego przez Mirka i Jarka:

 

 

Naszym zdaniem, meetup w formie warsztatu to strzał w dziesiątkę! 🙂

 

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Jak może wyglądać warsztat z konteneryzacji dla Twojego działu IT?
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej