UNITEAM WSPIERA INICJATYWĘ „MŁODZI POMAGAJĄ”

UNITEAM WSPIERA INICJATYWĘ „MŁODZI POMAGAJĄ”

[…]

Inicjatywa „Młodzi Pomagają” to pomoc charytatywna dla najmłodszych potrzebujących, a jednym z jej twórców jest Piotrek Podembski, który na co dzień jest Administratorem w naszym Zespole. Prywatnie angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne w Turku – swoim rodzinnym mieście. Najbliższy event odbędzie się już 1 września!

 

Aktywiści z „Młodzi Pomagają” już trzykrotnie organizowali koncert charytatywny, z którego dochód został przekazany potrzebującym. Sukces poprzednich edycji zachęcił ich do przygotowania kolejnego koncertu z udziałem gwiazd młodego pokolenia, m.in. znanych youtuberów i aktorów. Więcej informacji o line-upie tutaj: http://mlodzipomagaja.pl/.

Środki zebrane podczas tegorocznego koncertu trafią do 14-letniego Mikołaja, który urodził się z tzw. rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo-rdzeniową. Od urodzenia cierpi na całkowity bezwład od pasa w dół, a także wodogłowie i pęcherz neurogenny. Porusza się na dziecięcym wózku inwalidzkim. Pomimo tak trudnego startu w życiu, Mikołaj jest chłopcem niezwykle pogodnym, inteligentnym i obdarzonym dużym poczuciem humoru. W tym roku Mikołaj przeszedł skomplikowana operacje Zespołu Arnolda Chiarliego – jest ona wstępem przed stabilizacją całego kręgosłupa, która nastąpi w najbliższym czasie.

Staramy się wspierać oddolne inicjatywy, podejmowane przez naszych kolegów z Zespołu, dlatego z przyjemnością dołączyliśmy do sponsorów tego wydarzenia.

Koncert odbędzie się 1 września 2017 w Hali OSiR przy ul. Parkowej 3 w Turku. Bilety dostępne tutaj:

Serdecznie zapraszamy!

 

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
UNITEAM WSPIERA INICJATYWĘ „MŁODZI POMAGAJĄ”
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej