Uniteam oficjalnie jako Atlassian Silver Solution Partner!

Uniteam oficjalnie jako Atlassian Silver Solution Partner!

[…]

Produkty marki Atlassian są nam znane nie od dziś – wielokrotnie wdrażaliśmy je u naszych klientów i sami korzystamy z nich podczas codziennej pracy.

Aktualnie nasza współpraca z Atlassian wkracza w nowy etap. Z przyjemnością informujemy, że jako siódma firma w Polsce, uzyskaliśmy oficjalny status Partnera Atlassian. Od tej chwili, jako Silver Solution Partner, będziemy mogli rozwijać swoje kompetencje z zakresu produktów tej marki, by móc oferować coraz wyższą jakość rozwiązań naszym klientom.

Atlassian oferuje szeroki wachlarz narzędzi, dzięki którym każdy zespół może w pełni wykorzystać swój potencjał. Jednym z najpopularniejszych jest JIRA, która sprawdza się w wielu organizacjach jako elastyczne i otwarte na integracje narzędzie do zarządzania zgłoszeniami.

Liczymy na owocną współpracę!

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Uniteam oficjalnie jako Atlassian Silver Solution Partner!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej