Projekt współrealizowany przez Uniteam wyróżniony przez PMI Poland!

Projekt współrealizowany przez Uniteam wyróżniony przez PMI Poland!

[…]

W Uniteam dbamy, aby realizowane przez nas projekty były zarządzane na odpowiednio wysokim poziomie. Stale podnosimy nasze kompetencje w tym obszarze i nasz wysiłek został doceniony! Mamy przyjemność poinformować, że jeden ze współrealizowanych przez Uniteam w 2016 roku projektów znalazł się w ścisłym gronie laureatów konkursu Projekt Roku PMI Poland Chapter. 

 

Project Management Institue Poland Chapter (PMI PC) to stowarzyszenie, które zrzesza praktyków i pasjonatów zarządzania projektami. Zajmuje się promocją wysokich standardów zarządzania projektami oraz wspiera wymianę wiedzy i networking w środowisku kierowników projektów.

Konkurs Projekt Roku PMI PC to rywalizacja o zaszczytny tytuł Projektu Roku w kategoriach: projekt zarządzany zwinnie oraz projekt zarządzany tradycyjnie. Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy zrealizować świetny projekt przy wykorzystaniu dobrych praktyk i światowych trendów w zarządzaniu – taki, którym warto chwalić się na arenie międzynarodowej. Od zarządzających projektami, biorącymi udział w konkursie, oczekuje się przede wszystkim doskonałości w zarządzaniu – najwyższego kunsztu i rzemiosła, wykazania się znakomitym przywództwem oraz znajomości zagadnień biznesowo – strategicznych.

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Projekt współrealizowany przez Uniteam wyróżniony przez PMI Poland!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej