Koncert charytatywny „Młodzi Pomagają” – relacja

Koncert charytatywny „Młodzi Pomagają” – relacja

[…]

W deszczowy piątkowy wieczór, 1 września, wschodzące gwiazdy muzyki, znani aktorzy oraz youtuberzy zachęcili mieszkańców Turku i okolic do pojawienia się na evencie organizowanym przez pełną zaangażowania młodzież reprezentującą inicjatywę „Młodzi Pomagają”.

Tegoroczna edycja koncertu charytatywnego „Młodzi Pomagają”, która odbyła się w Hali OSiR w Turku, zgromadziła kilkuset uczestników w każdym wieku – również i my wzięliśmy udział w finale akcji, z której dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie 14-letniego Mikołaja.

Na scenie mogliśmy oglądać między innymi aktorkę Julię Wróblewską, znanego z programu The Voice of Poland Adama Stachowiaka, Weronikę Juszczak, Jeremiego i Artura Sikorskich oraz popularnych youtuberów: Magdę Beredę, Yoczooka, Alex Mandostyle, Eniia Blog i Sheo.

Szczególnie miło było nam oglądać naszego kolegę, Piotrka Podembskiego, na co dzień Administratora w Uniteam, w zupełnie innych rolach – charyzmatycznego wokalisty oraz świetnego koordynatora eventu. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu organizacji i jesteśmy dumni, że mogliśmy znaleźć się w gronie sponsorów tego wydarzenia, tym samym przyczyniając się do sukcesu całej akcji.

Do zobaczenia w kolejnej edycji!

 

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Koncert charytatywny „Młodzi Pomagają” – relacja
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej