Jak ugryźć konteneryzację? – prelekcja Uniteam na Code Europe Spring Edition 2018

Jak ugryźć konteneryzację? – prelekcja Uniteam na Code Europe Spring Edition 2018

[…]

24 kwietnia na Stadionie PGE Narodowym jesteśmy na konferencji Code Europe Spring Edition 2018. To największy event programistyczny w Polsce!

Cieszymy się, że po raz kolejny mamy okazję gościć na naszej prelekcji pełną salę entuzjastów nowych technologii – tym razem opowiedzieliśmy o konteneryzacji. Poniżej kilka słów o tym, co tym razem pokażemy.

 

Czym są kontenery i jak zacząć ich używać? Jakim wyzwaniom mogą pomóc sprostać? Jak efektywnie nimi zarządzać? Skoro warto, to dlaczego nie wszyscy jeszcze używają kontenerów? Jak konteneryzacja wpływa na proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania w organizacji? Prelekcja, wzbogacona o demo, będzie wprowadzeniem do konteneryzacji i orkiestracji z wykorzystaniem narzędzia IBM Cloud Private, opartego na Kubernetes.

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! 🙂

 

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Jak ugryźć konteneryzację? – prelekcja Uniteam na Code Europe Spring Edition 2018
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej