Gdzie możecie nas spotkać w najbliższym czasie? – kalendarz konferencji

Gdzie możecie nas spotkać w najbliższym czasie? – kalendarz konferencji

[…]

Kalendarz ciekawych branżowych wydarzeń IT w końcówce roku jak zwykle pęka w szwach – żałujemy, że nie możemy wziąć udziału we wszystkich! Z pewnością będziemy tam, gdzie co roku pojawia się coraz więcej pytań o rozwiązania, w których się specjalizujemy.

 

17 listopada zapraszamy do hotelu Hilton w Warszawie na konferencję IT@Bank. To największe w Polsce wydarzenie, w całości poświęcone zagadnieniom informatyki bankowej. Jesteśmy Partnerem Generalnym tego wydarzenia. W tym roku Uniteam jest również organizatorem debaty, gdzie wraz z ekspertami z branży będziemy dyskutowali na temat skutecznych praktyk w branży IT.

Rejestracja dostępna TUTAJ.

Kilka dni później znajdziecie nas w gronie entuzjastów DevOps. 22-23 listopada będziecie mogli nas spotkać na DevOpsDays w Warszawie. Jak co roku, liczymy na dwa dni pełne merytorycznych wykładów, inspirujących dyskusji i dobrej zabawy.

Rejestracja dostępna TUTAJ.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszym blogu już wkrótce.

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Gdzie możecie nas spotkać w najbliższym czasie? – kalendarz konferencji
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej