baramundi – nowy partner biznesowy Uniteam!

baramundi – nowy partner biznesowy Uniteam!

[…]

 

W obliczu rosnącego stopnia skomplikowania infrastruktury IT w wielu organizacjach, dużą uwagę przywiązujemy do spełnienia wymagań z zakresu bezpieczeństwa. To oznacza, że praca nie tylko administratorów, ale również całego działu IT, jest istotnym czynnikiem wpływającym na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. 

 

Od pewnego czasu w Uniteam intensywnie eksplorujemy obszar security, co zaowocowało między innymi opracowaniem własnego rozwiązania do zarządzania tożsamością – PASK. Dążąc do dalszego poszerzania portfolio oferowanych rozwiązań i dostarczania produktu końcowego możliwie najwyższej jakości, zdecydowaliśmy o podjęciu współpracy partnerskiej z firmą baramundi, dostawcą systemu do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi. 

 

baramundi Management Suite – dla kogo?

 

Bez względu na to, czy jako administrator poszukujesz innowacyjnego, skutecznego i kompleksowego narzędzia do zarządzania urządzeniami końcowymi, czy też jako osoba odpowiedzialna za podejmowanie decyzji koncentrujesz się na bezpieczeństwie i optymalizacji kosztów – flagowe rozwiązanie baramundi Management Suite umożliwia pełne wykorzystanie potencjału infrastruktury IT. 

 

System baramundi Management Suite pozwala na sprawne zarządzanie cyklem życia stacji klienckich, a także ułatwia zarządzanie sprzętem i jego ochronę. Szybka instalacja i wdrożenie, intuicyjna obsługa oraz modułowa budowa to tylko niektóre cechy tego systemu, zapewniające wysoką użyteczność i przejrzystość. System baramundi Management Suite wspiera użytkownika w zarządzaniu wszystkimi urządzeniami końcowymi w sieci firmowej – od wyposażonych w klasyczne systemy Windows po działające pod kontrolą mobilnych systemów operacyjnych. To zautomatyzowane rozwiązanie, usprawniające wykonywanie czasochłonnych, rutynowych zadań administratorskich, które dotąd były wykonywane ręcznie. 

 

Jaki jest potencjał baramundi Management Suite?

 

Wśród możliwości baramundi Management Suite wyróżniamy:

  • inwentaryzację sprzętu i oprogramowania,
  • szybką i łatwą instalacja systemów operacyjnych,
  • łatwe przydzielanie oprogramowania,
  • zarządzanie urządzeniami mobilnymi,
  • inteligentne zarządzanie infrastrukturą IT,
  • zwiększenie bezpieczeństwa,
  • tworzenie kopii zapasowych systemów, danych i ustawień oraz ich odtwarzanie,
  • integrację z innymi rozwiązaniami.

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat baramundi Management Suite, zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży (sales@uniteam.pl). 

 

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
baramundi – nowy partner biznesowy Uniteam!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej