Atmosphere Conference 2016 – jak było?

Atmosphere Conference 2016 – jak było?

[…]

Jak pisaliśmy niedawno w aktualnościach, po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji Atmosphere jako Partner. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz szersze grono entuzjastów podejścia DevOps – nie mogło nas tam zabraknąć!

 

Konferencja odbyła się w Krakowie w Hotelu Forum, co zagwarantowało niepowtarzalną atmosferę i podkreśliło retro klimat wydarzenia, który bezbłędnie udało się stworzyć organizatorom wydarzenia. Do dyspozycji uczestników były m. in. flippery, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a wszystkich częstowano oranżadą ze szklanych butelek. Nic dziwnego, że frekwencja dopisała – sale wykładowe i przestrzenie networkingowe były wypełnione po brzegi gośćmi zarówno z Polski, jak i zagranicy.

 

Atmosphere to mocna dawka wiedzy i doskonała okazja do wymiany doświadczeń – dzięki temu w niezobowiązującej atmosferze uczestnicy mogli poszerzyć swoje horyzonty i nawiązać nowe, branżowe relacje.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia – link znajdziecie TUTAJ

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Atmosphere Conference 2016 – jak było?
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej