Uniteam nawiązuje współpracę z One Identity

Uniteam nawiązuje współpracę z One Identity

[…]

 

Zarządzanie uprzywilejowanym dostępem jest jednym z najważniejszych i najbardziej krytycznych elementów bezpieczeństwa organizacji, szczególnie we współczesnych, coraz bardziej złożonych środowiskach IT. Coraz więcej wykrytych incydentów naruszenia bezpieczeństwa danych w organizacjach jest związanych z wykorzystaniem kont uprzywilejowanych. Dlatego efektywne zarządzanie uprzywilejowanym dostępem nigdy wcześniej nie miało tak dużego znaczenia dla bezpieczeństwa organizacji.

 

W Uniteam stale poszukujemy nowych możliwości rozwoju w obszarze security. Odkąd w naszej ofercie pojawił się PASK, autorski system do zarządzania tożsamością i dostępami, z uwagą przyglądamy się oferowanym przez innych rynkowych graczy rozwiązaniom. Z tego względu postanowiliśmy nawiązać ścisłą współpracę z One Identity, zawierając umowę partnerską.

 

Co oferuje One Identity?

One Identity w swoim portfolio posiada rozwiązania z zakresu zarządzania tożsamością i dostępem uprzywilejowanym, w tym w formie SaaS. Na całym świecie rozwiązania One Identity są wykorzystywane przez ponad 7500 organizacji, zapewniając efektywne zarządzanie ok. 125 milionami kont użytkowników i bezpieczny dostęp do danych, niezależnie od tego, gdzie są przechowywane. Firma One Identity, należąca do Quest Software, pomaga organizacjom w opracowaniu strategii bezpieczeństwa skoncentrowanej na tożsamości.

 

Firma One Identity dostarcza proste i wydajne rozwiązania, ułatwiające wdrażanie i korzystanie z rozwiązań PAM (Privileged Access Management). Zapewniają one pełną kontrolę i bezpieczne zarządzanie dostępem do kont uprzywilejowanych i jednocześnie ograniczają ryzyko wystąpienia nadużyć. One Identity posiada dwa flagowe rozwiązania typu PAM:

  • One Identity Safeguard for Privileged Sessions – rozwiązanie do kontrolowania, monitorowania i rejestrowania uprzywilejowanych sesji.
  • One Identity Safeguard for Privileged Analytics – rozwiązanie analizuje szczegółowe dane i tworzy profile zachowań użytkowników, które są stale aktualizowane za pomocą mechanizmów uczenia maszynowego.

 

Więcej informacji znajdziesz na www.oneidentity.com.

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Uniteam nawiązuje współpracę z One Identity
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej