Kształtuj swoją ścieżkę kariery w firmie, w której liczy się Twój głos

Uniteam to solidny zespół, który jest fundamentem działania firmy od początku jej istnienia, czyli od 2009 roku.
Pracujemy z firmami o silnej pozycji rynkowej, wspierając je w optymalizacji procesów poprzez implementację narzędzi, które zwiększają efektywność pracy i realizacji projektów IT. Oferujemy także PASK – system do zarządzania tożsamością i dostępami. Dołącz do nas!
W Uniteam stawiamy na elastyczność i wzajemne zaufanie. Będąc częścią naszego zespołu, masz wpływ na podejmowane decyzje, a także na realizowane inicjatywy. Jeśli masz pomysł na nowy produkt, kierunek rozwoju firmy czy wzmacnianie relacji zespołowych, zawsze jesteśmy gotowi, by wysłuchać Twojej opinii.
Łączą nas wspólne wartości: ciągłe doskonalenie się, rozwój i wzajemny szacunek. Wiemy również, jak ważne w życiu jest zachowanie równowagi i dbanie o zdrowie, dlatego integrujemy się podczas aktywności sportowych. Nie pracujemy wieczorami ani w weekendy.
Tworzymy otwarte i produktywne środowisko, w którym możesz wybrać dogodną dla siebie formę pracy – realizować projekty zdalnie lub/i skorzystać z naszego biura w Warszawie na Stadionie Narodowym. W środy frekwencja w biurze jest największa, ponieważ co tydzień odbywa się wspólny lunch.

+5lat

Średni staż pracy w Uniteam

5%Junior

8%Mid

38%Senior

49%Ekspert

Poziom seniority w zespole

Stawiamy zarówno na kompetencje techniczne, jak i miękkie

Tworząc zespół, zwracamy uwagę nie tylko na kwalifikacje zawodowe, ale także na osobowość. Stawiamy na ludzi, których łączą podobne wartości, a wspólne osiąganie celów jest dla nich źródłem satysfakcji.

To, co nas wyróżnia

Szacunek i zaangażowanie zespołu – to nasze priorytety w budowanej kulturze pracy Uniteam. Systematycznie zbieramy od pracowników dane i opinie, by doskonalić nasze wewnętrzne procesy i komunikację. To zespół kształtuje przyszłość firmy - ma wpływ na rozwój oraz zmiany, które wspólnie wprowadzamy.

Atmosfera współpracy i życzliwości

Kultura Uniteam bazuje na solidarności, team spirit oraz budowaniu relacji z liderami. Pełnią oni rolę mentorów i inicjatorów ducha zespołowego. Świadomie rezygnujemy z hierarchii w zespole, dlatego wszyscy jesteśmy na “ty”. Wspólnie tworzymy otwarte i przyjazne środowisko pracy.
 

Zwinność pracy w projektach

Działamy elastycznie i szybko dostosowujemy się do zmian. W naszych działaniach stawiamy na ciągłe doskonalenie procesów oraz bliską współpracę w zespołach projektowych. Koncentrujemy się na iteracyjnym rozwoju produktu, częstym zbieraniu informacji zwrotnej oraz na efektywnym zarządzaniu priorytetami.

Ambitne projekty i możliwość rozwoju

Łączymy przyjazną atmosferę charakterystyczną dla niewielkiej firmy z pracą dla topowych przedsiębiorstw. Ambitne projekty dają naszym pracownikom szansę na rozwój. To jeden z powodów, dla których średni staż pracy w Uniteam wynosi ponad 5 lat. W zespole dbamy o zachowywanie odpowiedniej proporcji obecności doświadczonych ekspertów do osób, które dopiero zaczynają karierę w IT.

Twórcze miejsce pracy

Oprócz świadczenia usług koncentrujemy się na rozwijaniu autorskich narzędzi, które odpowiadają na potrzeby klientów. Jednym z takich rozwiązań jest PASK - system do zarządzania tożsamością i dostępami (IAM). Ponad to realizujemy projekty badawczo rozwojowe związane z bezpiecznym zarządzaniem dostępami.

Narzędzia i technologie

W Uniteam jest zawsze
miejsce na rozwój

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Kluczowe dla nas są wartości, takie jak zaufanie, przejmowanie odpowiedzialności oraz przejrzystość w działaniu. Niezależnie od tego, czy preferujesz pracę zdalną, czy stacjonarną, u nas znajdziesz miejsce dla siebie. W naszym zespole stawiamy na spersonalizowane ścieżki rozwoju, dostosowane do indywidualnego poziomu doświadczenia każdego pracownika. Zachęcamy do wyboru specjalizacji, która najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom. Jeśli nie znajdziesz propozycji/oferty dla siebie, prześlij zgłoszenie otwarte.
Rekrutacja
 • Rozmowa telefoniczna z HR (20 min) - wstępna wzajemna weryfikacja oczekiwań i kompetencji.
 • Pierwsze spotkanie (do 1 h) - z przyszłym liderem i HR, na tym spotkaniu mogą pojawić się zadania rekrutacyjne.
 • Drugie spotkanie (do 1 h) - z zarządem, liderem i HR. Dodatkowe pytania, jak również spojrzenie na wzajemne dopasowanie pod względem kompetencji miękkich.
 • Formalne zatrudnienie.
Onboarding
 • Przed rozpoczęciem pracy. Wprowadzenie zaczyna się przed przyjściem do firmy: uruchomienie potrzebnych narzędzi, wyznaczenie projektów.
 • Start – wprowadzenie przez HR, przydzielenie opiekuna i zapoznanie z zespołem. Spotkanie z liderem oraz z zarządem, prezentacja historii oraz planów rozwojowych firmy. Realizacja przez pracownika pierwszych zadań.
 • Rozmowy podsumowujące - czyli bieżący feedback. Rozmowa z liderem i HR, podczas której zostaniesz poproszony o Twoją ocenę, a także otrzymasz informację zwrotną dotyczącą wykonanej pracy. Wspólnie zaplanujecie cele na kolejne etapy. Pierwsza odbywa się po upływie 3 miesięcy pracy, kolejna przed upływem okrągłego roku, następne - co roku.

Zdecyduj, na jakim stanowisku
chcesz się rozwijać!

Atlassian Engineer / Atlassian Expert

Stawka: 70-140 zł/h netto na b2b
Tryb pracy: dowolny

Jesteśmy otwarci na różny poziom doświadczenia i stażu pracy oraz nastawiamy się na współpracę długofalową. Specjalizujemy się w projektach związanych z usprawnieniami procesów IT, opartymi o narzędzia Atlassian (m.in. Jira). Tworzymy różnorodne rozwiązania typu custom, wielopoziomowe konfiguracje i integracje, a także łączymy narzędzia Atlassian z technologiami DevOps. W projektach wykorzystujemy JiraAPI i piszemy kod w Java lub Groovy. Korzystamy też z szeregu rozszerzeń takich jak np.: Script Runner, Assets, Big Picture/Structure, Tempo, EazyBi, Issue Matrix. Odbiorcami naszych rozwiązań są działy IT w dużych firmach z różnych branż.
Przykłady ostatnio zrealizowanych projektów:
- transformacja IT: przeanalizowaliśmy oraz skonfigurowaliśmy procesy IT takie jak: wdrażanie inicjatyw, zarządzanie projektem wytwarzania oprogramowania, zarządzania testami i wdrożeniami;
- wdrożenie Jira Service Management oraz integracja z narzędziami do obsługi Call Center w oparciu o najlepsze praktyki ITIL;
- wdrożenie bazy obiektów w narzędziu Assets oraz procesów zarządzania wdrożeniami, wersjami oraz środowiskami, dzięki czemu automatyzujemy dane oraz cały proces Release Managementu.Wymagania
 • Doświadczene w administracji i/lub developmencie Jira
 • Znajomość pluginów
 • Umiejętność skryptowania w Groovy lub kodowania w Javie
Zawsze poszukujemy osób o unikalnych umiejętnościach.

Wyślij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą.

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Analityk biznesowo-systemowy

Stawka: 90-110zł/h netto na b2b
Tryb pracy: dowolny

✔ Zadania, w które się zaangażujesz:

 • Praca nad wymaganiami biznesowymi i systemowymi (zbieranie i opisywanie).
 • Prowadzenie warsztatów i prezentacji systemu PASK podczas spotkań z klientami.
 • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej systemu (procesy biznesowe, scenariusze przypadków użycia, scenariusze testowe, reguły domenowe, kryteria odbioru, diagramy, modele danych, instrukcja użytkownika itd.).
 • Opieka nad etapem prowadzenia analizy przedwdrożeniowej systemu.
 • Pomoc w opracowaniu interfejsów aplikacji/użytkownika oraz ich specyfikacji.
 • Weryfikacja zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją biznesową.
 • Wsparcie merytoryczne zespołu Uniteam.
 • Wsparcie testerów na etapie wykonywania testów manualnych i automatycznych.

 • ✔ Projekt

  Zaangażujesz się w rozwój naszego systemu IdM – PASK, który umożliwia zarządzania tożsamością i dostępem do zasobów organizacyjnych. O szczegółach systemu przeczytasz na stronie pask.id. Stack technologiczny projektu: Java, TypeScript, React, SpringBoot, Kafka, Docker, PostgreSQL, Ansible, Jenkins, Jira.

  ✔ Zespół

  Ekspercko doświadczony, 9 osobowy team Software Development, w skład którego wchodzą: Team Leader, Architekt, backend i frontend developerzy, Specjalista QA, administrator, inżynier SysOps oraz PM.

  Wymagania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowo-systemowego w obszarze IT.
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych i systemowych oraz tworzeniu opisu wymagań.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne - zarówno pisemne jak i ustne.
  • Doświadczenie i swoboda w prowadzeniu warsztatów, spotkań analitycznych oraz prezentacji wewnętrznych z udziałem klientów zewnętrznych.
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, rozwiązywania złożonych problemów oraz umiejętności wyciągania wnioskowania na podstawie własnych przemyśleń.
  • Umiejętność efektywnej, samodzielnej organizacji pracy własnej.
  • Pozytywna osobowość i nastawienie do pracy cechujące się energią, inicjatywą i zaangażowaniem.
  • Pozytywna osobowość i nastawienie do pracy cechujące się energią, inicjatywą i zaangażowaniem.
  • Umiejętność przedstawiania własnych pomysłów i proponowania własnych rozwiązań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 oraz języka polskiego na poziomie C2.

  Mile widziane
  • Ukończone studia o profilu technicznym.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i danych oraz tematyki zarządzania tożsamością i dostępami.
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania, release managementu, testów, powoływania środowisk, deploymentu, DevOps.
  • Umiejętność korzystania z narzędzia Figma.
  • Chęć sporadycznej pracy z biura oraz odbywania spotkań „na żywo” (minimum 1-2 razy w miesiącu).
  Zawsze poszukujemy osób o unikalnych umiejętnościach.

  Wyślij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą.

  1 Step 1
  reCaptcha v3
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  FormCraft - WordPress form builder

  Product Marketing Manager

  Stawka: 14 000 - 20 000 zł netto/mc na b2b
  Tryb pracy: hybrydowy

  ✔ Zadania, w które się zaangażujesz:

 • Planowanie i ustalanie strategii marketingowej:

  • • kreowanie planów, ustalanie priorytetów oraz koordynacja realizacji prac;
   • opracowywanie strategii kampanii, ich realizacja, monitoring i optymalizacja;
   • definiowanie, wdrażanie i doskonalenie KPI poprzez różnorodne działania;
   • określanie celów marketingowych.
 • Komunikacja i promowanie naszych usług i produktów:

  • • reprezentowanie firmy poprzez udział w wydarzeniach, prezentacjach i prelekcjach;
   • aktywne zbieranie opinii klientów w celu doskonalenia komunikacji i strategii;
   • tworzenie treści marketingowych;
   • tworzenie strategii komunikacji z klientami.
 • Współpraca i koordynacja prac:

  • • współpraca i koordynacja działań zespołów oraz podwykonawców w zakresie marketingu;
   • zarządzanie pracą zespołu i projektami marketingowymi.
 • Rozwój i optymalizacja:

  • • ciągłe udoskonalanie strategii marketingowej;
   • podejmowanie inicjatyw w celu stymulowania działań marketingowych oraz zwiększenia liczby leadów;
   • monitorowanie pozycjonowania naszych produktów i usług;
   • opracowywanie oraz realizacja kampanii marketingowych mających na celu pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie zaangażowania obecnych klientów.


  ✔ Co będzie Twoim głównym celem w tej roli?

 • Wdrożenie procesu identyfikacji i rejestrowania leadów oraz podejmowanie działań w celu ciągłego zwiększenia liczby leadów.

 • Wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu b2b produktów/usług dedykowanych dla IT.
  • Minimum rok doświadczenia w marketingu na stanowisku kierowniczym.
  • Umiejętności leaderskie i zdolność do zarządzania zespołem i projektami.
  • Doświadczenie w efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu.
  • Doświadczenie w definiowaniu i realizacji KPI marketingowych (leady).
  • Doświadczenie w wyznaczaniu celów, realizacji, monitorowaniu i optymalizacji kampanii marketingowych.
  • Praktyczna znajomość Google Ads, Google Analitics, Linkedin Ads.
  • Doświadczenie w wystąpieniach publicznych w roli prelegenta / prowadzącego.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w mowie i w piśmie.
  • Chęć podejmowania inicjatyw i zaangażowanie.
  • Silne zorientowanie na cel i realizację zadań.
  • Wysoka energia, pozytywne nastawienie, umiejętność motywowania do pracy.
  • Chęć do ciągłego wdrażania usprawnień.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie C2 i angielskiego na poziomie min. B2.

  Mile widziane
  • Ukończone studia wyższe na kierunku związanym z Marketingiem, Zarządzaniem Projektami lub Informatyką.
  • Praktyczna znajomość Google Tag Manager oraz Hot Jar.
  • Dobra znajomość narzędzi graficznych.
  • Chęć spotykania się z zespołem na żywo.
  Zawsze poszukujemy osób o unikalnych umiejętnościach.

  Wyślij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą.

  1 Step 1
  reCaptcha v3
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  FormCraft - WordPress form builder

  Rozpocznij swoją
  karierę w Uniteam

  Nie widzisz oferty dla siebie?
  Wyślij do nas CV, a my sprawdzimy możliwości wspólnych działań. Może właśnie dla Ciebie utworzymy nowe stanowisko? Jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania.
  1 Step 1
  reCaptcha v3
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  FormCraft - WordPress form builder

  Więcej niż praca

  Dbamy o zdrowy umysł i ciało, zachęcamy nasz zespół do wspólnych aktywności. Wierzymy, że nie ma lepszej inwestycji niż rozwój i integracja zespołu.

  Tworzymy zespół, który wierzy, że razem możemy osiągnąć więcej niż osobno