Uniteam na finale akcji Sprzątanie Świata 2017

Uniteam na finale akcji Sprzątanie Świata 2017

[…]

Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie – w Uniteam wierzymy, że suma małych rzeczy daje wielki efekt 🙂

Piątkowy poranek, 15 września, spędziliśmy na plaży nad Wisłą – między mostem Śląsko-Dąbrowskim a mostem Gdańskim w Warszawie – biorąc udział w finale akcji Sprzątanie Świata 2017. Razem z przedstawicielami lokalnych władz i mieszkańcami Warszawy, pomagaliśmy oczyścić ten fragment wybrzeża.

Tego typu akcje są nam szczególnie bliskie, ponieważ przyłączyć może się każdy chętny, a jej hasło przemawia do naszej wyobraźni: nie ma śmieci – są surowce. W pełni zgadzamy się z tą ideą 🙂

Do zobaczenia w kolejnych edycjach!

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Uniteam na finale akcji Sprzątanie Świata 2017
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej