Atmosphere 2017 – relacja

[…]

Kiedy w ubiegłym roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w konferencji Atmosphere w Krakowie, już wtedy wiedzieliśmy, że na kolejnej edycji z pewnością nas nie zabraknie. W gronie entuzjastów DevOps czujemy się jak ryba w wodzie! Tym razem wybraliśmy się większą ekipą i zdecydowaliśmy się również na przygotowanie prelekcji, uchylającej rąbka tajemnicy odnośnie naszej pracy przy rozwiązaniach DevOps.

 

 

Podczas eventu odbyło się mnóstwo ciekawych prelekcji w dwóch ścieżkach tematycznych. Wśród zaproszonych gości widniały znane nazwiska nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Nasi specjaliści DevOps, Dawid Szymaniuk-Paryż i Kamil Kuliberda, opracowali prezentację w języku angielskim pt. „DevOps Ready Database Automation”. Prelekcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników – na tyle dużym, że w sali szybko zabrakło miejsc.

 

 

 

Poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki, co nie było dla nas zaskoczeniem – byliśmy przygotowani na wiele trudnych pytań. Na szczęście, na posterunku czuwali nasi prelegenci oraz inni członkowie Zespołu DevOps, gotowi na gorącą dyskusję. Atmosferę rozładowała partyjka mini-golfa, który był dostępny dla wszystkich na naszym stoisku.

 

 

W strefie Uniteam uczestnicy mogli nie tylko podebatować o DevOps’ie i zagrać w minigolfa, ale również skosztować pysznych Uniteam’owych babeczek, dowiedzieć się szczegółów o stanowiskach, na które aktualnie prowadzimy rekrutację oraz otrzymać ciekawe upominki.

 

 

Niezobowiązująca atmosfera tej konferencji to zasługa samych uczestników, jak i świetnego organizatora – firmy PROIDEA. Atmosphere Conference to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozszerzenia sieci kontaktów i miłego spędzenia czasu w doborowym, DevOps’owym towarzystwie.

Dziękujemy za tegoroczną edycję i do zobaczenia w 2018!

 

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
Atmosphere 2017 – relacja
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej