5-7 października IBM Hybrid Cloud – spotkanie strategicznych partnerów

5-7 października IBM Hybrid Cloud – spotkanie strategicznych partnerów

[…]

Niespotykane wydarzenie i niezwykła rola w której wystąpiliśmy.

Kraków, grono strategicznych partnerów, warsztaty, sesje networkingowe. Wszystko to w atmosferze sprzyjającej rozwojowi i wymianie doświadczeń. Wśród Star Partners – Uniteam w roli prelegenta. To wyróżnienie i wyraz uznania dla naszej pracy, a także możliwość zaprezentowania naszego nietypowego profilu i podejścia do biznesu.

Dzięki takim wydarzeniom wciąż się uczymy, poznajemy kierunki, strategie i metodologie wykorzystywane w branży, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Nie zabrakło również uroczystej gali, podsumowującej wydarzenie, podczas której uczestnicy mogli poznać się bliżej i budować relacje biznesowe.

To obowiązkowy punkt w naszym kalendarzu wydarzeń branżowych w przyszłym roku!

 

2024-05-10

Wytworzenie w Jira procesu akceptacji raportów czasu pracy

Projekt został zrealizowany w odpowiedzi na potrzeby klienta z branży telekomunikacyjnej. Firma T-Mobile posiadała rozbudowaną i zróżnicowaną strukturę IT. Klient korzystał z różnych form zatrudnienia pracowników od umów o pracę, przez umowy B2B, po współpracę z firmami outsourcingowymi. Struktura organizacyjna klienta opierała się na zespołach dziedzinowych, tzw. tribe'ach, takich jak analitycy czy developerzy. Członkowie zespołów dziedzinowych angażowani byli nie tylko w wewnętrzne, ale i w zewnętrzne projekty, często kilka w jednym czasie. W ten sposób tworzono oddzielne zespoły projektowe z dodatkową hierarchią zlecania i odbierania prac. 
2024-05-10

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” – Wdrożenie usprawnień w zarządzaniu projektami i inicjatywami 

Głównym wyzwaniem dla TUW „TUW” była konieczność zbudowania wsparcia narzędziowego, które zapewniłoby pełną audytowalność działań w procesie wyboru tematów do realizacji i zarządzania nimi.  
2024-05-10

Wdrożenie systemu IdM PASK w PayPo  

Systemowe zarządzanie dostępem (z ang. access management) to kluczowy obszar, na który muszą zwrócić uwagę organizacje z branży technologii finansowych, takie jak PayPo. Firmy przetwarzające dane osobowe pracowników, kontrahentów i klientów muszą zagwarantować, że ich technologie zarządzania tożsamością i dostępem zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Takie zadanie jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji bez odpowiednich narzędzi IdM/IAM. 
5-7 października IBM Hybrid Cloud – spotkanie strategicznych partnerów
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej