Dodano: 18.05.2017

Komenarze:

Kategoria: Aktualności

Atmosphere 2017 – relacja

Kiedy w ubiegłym roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w konferencji Atmosphere w Krakowie, już wtedy wiedzieliśmy, że na kolejnej edycji z pewnością nas nie zabraknie. W gronie entuzjastów DevOps czujemy się jak ryba w wodzie! Tym razem wybraliśmy się większą ekipą i zdecydowaliśmy się również na przygotowanie prelekcji, uchylającej rąbka tajemnicy odnośnie naszej pracy przy rozwiązaniach DevOps.
 

 
Podczas eventu odbyło się mnóstwo ciekawych prelekcji w dwóch ścieżkach tematycznych. Wśród zaproszonych gości widniały znane nazwiska nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Nasi specjaliści DevOps, Dawid Szymaniuk-Paryż i Kamil Kuliberda, opracowali prezentację w języku angielskim pt. „DevOps Ready Database Automation”. Prelekcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników – na tyle dużym, że w sali szybko zabrakło miejsc.
 


 
Poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki, co nie było dla nas zaskoczeniem – byliśmy przygotowani na wiele trudnych pytań. Na szczęście, na posterunku czuwali nasi prelegenci oraz inni członkowie Zespołu DevOps, gotowi na gorącą dyskusję. Atmosferę rozładowała partyjka mini-golfa, który był dostępny dla wszystkich na naszym stoisku.
 

 
W strefie Uniteam uczestnicy mogli nie tylko podebatować o DevOps’ie i zagrać w minigolfa, ale również skosztować pysznych Uniteam’owych babeczek, dowiedzieć się szczegółów o stanowiskach, na które aktualnie prowadzimy rekrutację oraz otrzymać ciekawe upominki.
 

 

 
Niezobowiązująca atmosfera tej konferencji to zasługa samych uczestników, jak i świetnego organizatora – firmy PROIDEA. Atmosphere Conference to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozszerzenia sieci kontaktów i miłego spędzenia czasu w doborowym, DevOps’owym towarzystwie.
 
Dziękujemy za tegoroczną edycję i do zobaczenia w 2018!