Historia

 • DevOpsDays Warsaw 2016

  Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, najbardziej aktualne i techniczne tematy w agendzie, networking oraz wspaniała zabawa – to esencja tegorocznej, trzeciej już edycji konferencji DevOpsDays Warsaw. W dniach 22-23 listopada w hotelu Gromada Airport DevOpsową sceną zatrzęśli międzynarodowi eksperci, a sala konferencyjna pękała w szwach. Entuzjaści podejścia DevOps otrzymali solidną porcję wiedzy i case’ów, opracowanych przez doświadczonych praktyków tej dziedziny.

 • IT@Bank 2016

  Jak co roku, podczas konferencji IT@Bank, reprezentanci świata finansów, dostawcy najnowocześniejszych technologii IT, a także niezależni eksperci mieli okazję zgłębić temat najnowocześniejszych rozwiązań teleinformatycznych dla rynku finansowego. Rokrocznie wydarzenie to cieszy się dużą popularnością – tym razem liczba zarejestrowanych uczestników przekroczyła 600 osób. Była to już ósma odsłona tej konferencji, która w całości była poświęcona zagadnieniom związanym z informatyką bankową.

 • Reaching the Stars - IBM Hybrid Cloud – spotkanie strategicznych partnerów

  Kraków, grono strategicznych partnerów, warsztaty, sesje networkingowe. Wszystko to w atmosferze sprzyjającej rozwojowi i wymianie doświadczeń. Wśród Star Partners – Uniteam w roli prelegenta. To wyróżnienie i wyraz uznania dla naszej pracy, a także możliwość zaprezentowania naszego nietypowego profilu i podejścia do biznesu.

 • V Letnia Akademia dla Partnerów Handlowych IBM

  Letnia Akademia Partnerów Handlowych IBM – wydarzenie pełne dobrej energii i współpracy. Tu rodzą się kreatywne pomysły i zacieśniają relacje – wszystko to, co ma dla nas ogromne znaczenie w codziennej pracy.

 • Atmosphere Conference 2016

  Atmosphere to mocna dawka wiedzy i doskonała okazja do wymiany doświadczeń. po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć w tej konferencji jako Partner. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz szersze grono entuzjastów podejścia DevOps – nie mogło nas tam zabraknąć!

 • Atlassian User Group - kick-off w Warszawie

  10 marca nasza ekipa uczestniczyła w spotkaniu inicjującym cykliczne spotkania AUG. W kameralnej atmosferze, wraz z innymi entuzjastami i ekspertami narzędzi Atlassian, dzieliliśmy się doświadczeniem i dobrymi praktykami, a także rozmawialiśmy o wyzwaniach i pomysłach na nowe rozwiązania.

 • Configuration Management Workshop - Linux Polska & PuppetLabs

  24 lutego w Kampusie Google’a mocna reprezentacja Uniteam uczestniczyła w otwartym, interaktywnym warsztacie, zorganizowanym przez Linux Polska oraz PuppetLabs. Nasi eksperci i specjaliści mieli okazję wymienić się wiedzą i doświadczeniami w zakresie praktyk DevOps, a także bliżej poznać narzędzia Puppet, z którymi dopiero zaczynamy naszą przygodę!

 • InfoMEET

  Po raz kolejny wzięliśmy udział w InfoMEET, konferencji informatycznej połączonej z targami kariery. Mieliśmy przyjemość być partnerem tego eventu.

 • DevOpsDays

  DevOpsDays to prestiżowe wydarzenie zrzesza entuzjastów i praktyków podejścia DevOps z całego świata. W tym roku uzyskaliśmy status Platynowego Partnera tego eventu.

 • IT@Bank

  IT@Bank to największe coroczne wydarzenie skierowane do IT sektora bankowego, poświęcone zagadnieniom informatyki bankowej i zrzeszające kadry kierownicze IT z banków, firm ubezpieczeniowych, SKOK-ów i firm technologicznych.

 • Akademickie Targi Pracy PJATK

  Tym razem podczas targów mieliśmy okazję skierować naszą propozycję współpracy do studentów, absolwentów szkół wyższych oraz wszystkich osób zainteresowanych pracą, stażami czy praktykami.

 • IT Future EXPO

  Uczestnictwo w targach IT Future EXPO, określane jako jedno z najważniejszych wydarzeń w branży IT. Podczas targów mieliśmy okazję poszerzyć naszą sieć kontaktów, zarówno biznesowych, jak i rekrutacyjnych.

 • Caseweek

  Warsztat zorganizowany dla studentów Politechniki Warszawskiej, przy współpracy z organizacją IAESTE. Podczas warsztatu uczestnicy mieli szansę zmierzyć się z wyzwaniami, które spotykamy na co dzień w realizowanych przez nas projektach.

 • Rebranding Firmy

  Wraz ze zmianą zarządu firmy, przeprowadziliśmy proces repozycjonowania naszych usług oraz rozpoczęliśmy współpracę z nowymi partnerami. Co więcej odświeżyliśmy również wizualny wizerunek firmy.

 • Zmiana siedziby firmy

  Wraz z Nowym Rokiem, zagościliśmy na dłużej w jednym z przestronnych biur Stadionu Narodowego.

 • Forum Jakości Systemów IT

  IV edycja Forum, poświęconego tematyce zarządzania procesem powstawania oprogramowania w celu otrzymania wysokiej jakości produktu końcowego. Podczas prelekcji przygotowanej wspólnie z IBM przedstawiliśmy nasze podejście do automatyzacji testów z wykorzystaniem IBM Rational Test Workbench.

 • Utworzenie jednostki badawczo-rozwojowej

  Do zadań jednostki należy prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych, przystosowanie wyników prowadzonych prac do wykorzystania w praktyce oraz upowszechnianie wyników tych prac.

 • Podpisanie umowy partnerskiej z IBM

  Zostaliśmy Autoryzowanym Partnerem IBM - światowego lidera w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych.

 • Podpisanie umowy partnerskiej z Red Hat

  Dnia 1 Marca zostaliśmy Autoryzowanym Partnerem Red Hat - światowego lidera kojarzonego głównie z wydania sztandarowego produktu – jednej z bardziej znanych dystrybucji linuksa – Red Hat Linux.

 • Założenie spółki

  Firma istnieje od dnia 25.06.2009 roku. Od momentu powstania realizujemy projekty dla dużych i średnich przedsiębiorstw z sektorów: telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego czy doradztwa personalnego.