Dodano: 10.12.2015

Komenarze:

Kategoria: Biznes

Przeczytaj o DevOps na łamach Miesięcznika Finansowego BANK!

W ostatnich dwóch miesięcznikach finansowych BANK ukazały się dwa nasze artykuły pisane we współpracy z Redakcja Computerworld.

Dwa Artykuły o tematyce poświęconej DevOps, możecie dostać w listopadowym i grudniowym wydaniu miesięcznika BANK.

1. Artykuł „DevOps – A co to takiego?” wydanie listopadowe

To artykuł poświęcony podstawowej definicji DevOps oraz informacja o podstawowych korzyściach wynikających z wprowadzenia tej metodologi do firmy. DevOps sprzyja działaniom, które zwiększają jakość produktu dostarczanego klientowi. Mimo związanych z tym podejściem rewolucyjnych zmian w organizacji pracy, jego wdrożenie nie jest przedsięwzięciem rozłożonym na lata. Pierwsze korzyści widać już po 2-3 miesiącach.

2. Artykuł “ DevOps – Jak przekonać zarząd”

Artykuł kierowany do kadry, która chcąc przekonać zarząd do wdrożenia DevOps, dyskusję powinna zacząć nie od kwestii kosztów, lecz wyjaśnienia, jakie są cele projektu i jakie przyniesie on korzyści. Artykuł pomoże przy zebraniu informacji dotyczących kalkulacji ROI i wskaże określone korzyści, które firmy zauważyły po wdrożeniu tego modelu w organizacji.

Serdeczenie zachęcamy was do zakupu miesięczników! Więcej na ten temat możecie również przeczytać na naszej strefie DevOps’owej.

Tagi