Dodano: 30.08.2017

Komenarze:

Kategoria: Aktualności

UNITEAM WSPIERA INICJATYWĘ „MŁODZI POMAGAJĄ”

Inicjatywa „Młodzi Pomagają” to pomoc charytatywna dla najmłodszych potrzebujących, a jednym z jej twórców jest Piotrek Podembski, który na co dzień jest Administratorem w naszym Zespole. Prywatnie angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne w Turku – swoim rodzinnym mieście. Najbliższy event odbędzie się już 1 września!
 
Aktywiści z „Młodzi Pomagają” już trzykrotnie organizowali koncert charytatywny, z którego dochód został przekazany potrzebującym. Sukces poprzednich edycji zachęcił ich do przygotowania kolejnego koncertu z udziałem gwiazd młodego pokolenia, m.in. znanych youtuberów i aktorów. Więcej informacji o line-upie tutaj: http://mlodzipomagaja.pl/.
 
Środki zebrane podczas tegorocznego koncertu trafią do 14-letniego Mikołaja, który urodził się z tzw. rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo-rdzeniową. Od urodzenia cierpi na całkowity bezwład od pasa w dół, a także wodogłowie i pęcherz neurogenny. Porusza się na dziecięcym wózku inwalidzkim. Pomimo tak trudnego startu w życiu, Mikołaj jest chłopcem niezwykle pogodnym, inteligentnym i obdarzonym dużym poczuciem humoru. W tym roku Mikołaj przeszedł skomplikowana operacje Zespołu Arnolda Chiarliego – jest ona wstępem przed stabilizacją całego kręgosłupa, która nastąpi w najbliższym czasie.
 
Staramy się wspierać oddolne inicjatywy, podejmowane przez naszych kolegów z Zespołu, dlatego z przyjemnością dołączyliśmy do sponsorów tego wydarzenia.
 
Koncert odbędzie się 1 września 2017 w Hali OSiR przy ul. Parkowej 3 w Turku. Bilety dostępne tutaj:
 
Serdecznie zapraszamy!