Dodano: 29.10.2015

Komenarze:

Kategoria: Aktualności

Rusza strefa DevOps Uniteam!

DevOps to podejście mające źródło w uwarunkowaniach cechujących duże firmy, tracących czas i inne zasoby na nieskoordynowanej pracy działów rozwoju oprogramowania i operacji. Mimo tego, także małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wiele zyskać, łącząc pracę specjalistów z obu wymienionych grup oraz automatyzując testy i wdrażanie oprogramowania.

 

Nasza firma, we współpracy z Computerworld, przygotowała specjalną strefę, w całości poświęconą tematyce DevOps. Na stronie znajdziecie interesujące, merytoryczne artykuły odnoszące się do dobrych praktyk, potrzeb, trendów i wyzwań, które wiążą się z podejściem DevOps. Treści wzbogacone są materiałami wideo z wypowiedziami specjalistów i kierowników, którzy na co dzień pracują z rozwiązaniami DevOps.

 

Na strefie znajdziecie również badanie redakcyjne, którego celem jest opracowanie raportu na temat dostarczania i utrzymania oprogramowania w polskich organizacjach. Zachęcamy do wzięcia udziału – dzięki raportowi podsumowującemu badanie będziecie mogli porównać praktyki stosowane w Waszych firmach z tymi, które są wykorzystywane przez inne przedsiębiorstwa.

 

Wejdź na: http://www.computerworld.pl/uniteam