Dodano: 15.02.2017

Komenarze:

Kategoria: Aktualności

Projekt współrealizowany przez Uniteam wyróżniony przez PMI Poland!

W Uniteam dbamy, aby realizowane przez nas projekty były zarządzane na odpowiednio wysokim poziomie. Stale podnosimy nasze kompetencje w tym obszarze i nasz wysiłek został doceniony! Mamy przyjemność poinformować, że jeden ze współrealizowanych przez Uniteam w 2016 roku projektów znalazł się w ścisłym gronie laureatów konkursu Projekt Roku PMI Poland Chapter.
 
Project Management Institue Poland Chapter (PMI PC) to stowarzyszenie, które zrzesza praktyków i pasjonatów zarządzania projektami. Zajmuje się promocją wysokich standardów zarządzania projektami oraz wspiera wymianę wiedzy i networking w środowisku kierowników projektów.
 
Konkurs Projekt Roku PMI PC to rywalizacja o zaszczytny tytuł Projektu Roku w kategoriach: projekt zarządzany zwinnie oraz projekt zarządzany tradycyjnie. Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy zrealizować świetny projekt przy wykorzystaniu dobrych praktyk i światowych trendów w zarządzaniu – taki, którym warto chwalić się na arenie międzynarodowej. Od zarządzających projektami, biorącymi udział w konkursie, oczekuje się przede wszystkim doskonałości w zarządzaniu – najwyższego kunsztu i rzemiosła, wykazania się znakomitym przywództwem oraz znajomości zagadnień biznesowo – strategicznych.