Dodano: 15.12.2015

Komenarze:

Kategoria: Aktualności

Nasz nowy partner technologiczny – PuppetLabs

 

PL_logo_horizontal_RGB_lg

 


 

 

PuppetLabs to firma technologiczna z siedzibą w Portland, której portfolio opiera się na oprogramowaniu z obszaru automatyzacji.

 

„Automate. Move Faster. Increase Reliability.”

 

Narzędzia Puppet automatyzują każdy krok procesu dostarczania oprogramowania od zaopatrzenia fizycznej i wirtualnej maszyny, przez konfiguracje, po tworzenie sprawozdań. Na każdym etapie – od developmentu poprzez testy, kontrole wersji i aktualizacji. Puppet to przede wszystkim korzyści:

 

  • skrócony czas dostarczania zmian,
  • zapewnienie spójności, niezawodności i stabilności systemów,
  • współpraca pomiędzy działami administratorów i programistów.

 

 

Główny produkt oferowany przez firmę to Puppet Enterprise – rozwiązanie open-source o wsparciu komercyjnym. Puppet Enterprise to oprogramowanie do automatyzacji procesów zarządzania konfiguracją w środowiskach IT. Umożliwia administratorom systemów łatwą automatyzację powtarzalnych czynności i zadań, szybkie wdrażanie krytycznych aplikacji i aktywne śledzenie zmian w zarządzanej infrastrukturze. Narzędzie umożliwia szybkie wprowadzanie zmian i automatycznie wymusza zgodność wersji na wszystkich systemach i urządzeniach – fizycznych i wirtualnych maszynach, jak i w chmurze.

 

 

Jako partner dystrybutor firmy PuppetLabs w Polsce, w naszej ofercie od stycznia poza narzędziami IBM znajdziecie również te z oferty PuppetLabs.