Dodano: 04.09.2017

Komenarze:

Kategoria: Aktualności

Koncert charytatywny „Młodzi Pomagają” – relacja

W deszczowy piątkowy wieczór, 1 września, wschodzące gwiazdy muzyki, znani aktorzy oraz youtuberzy zachęcili mieszkańców Turku i okolic do pojawienia się na evencie organizowanym przez pełną zaangażowania młodzież reprezentującą inicjatywę „Młodzi Pomagają”.
 
Tegoroczna edycja koncertu charytatywnego „Młodzi Pomagają”, która odbyła się w Hali OSiR w Turku, zgromadziła kilkuset uczestników w każdym wieku – również i my wzięliśmy udział w finale akcji, z której dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie 14-letniego Mikołaja.
 
Na scenie mogliśmy oglądać między innymi aktorkę Julię Wróblewską, znanego z programu The Voice of Poland Adama Stachowiaka, Weronikę Juszczak, Jeremiego i Artura Sikorskich oraz popularnych youtuberów: Magdę Beredę, Yoczooka, Alex Mandostyle, Eniia Blog i Sheo.
 
Szczególnie miło było nam oglądać naszego kolegę, Piotrka Podembskiego, na co dzień Administratora w Uniteam, w zupełnie innych rolach – charyzmatycznego wokalisty oraz świetnego koordynatora eventu. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu organizacji i jesteśmy dumni, że mogliśmy znaleźć się w gronie sponsorów tego wydarzenia, tym samym przyczyniając się do sukcesu całej akcji.
 
Do zobaczenia w kolejnej edycji!