Dodano: 10.02.2017

Komenarze:

Kategoria: Aktualności

Jaki był 2016 rok w Uniteam? Co w planach na 2017?

Nowe, ciekawe wyzwania projektowe, jeszcze więcej aktywności marketingowych, rozrastający się Zespół, a przede wszystkim konsekwentne podążanie wyznaczoną ścieżką w kierunku lidera merytorycznego w obszarze rozwiązań DevOps – taki w skrócie był miniony, 2016 rok. Na 2017 mamy mnóstwo planów – co wydarzy się kolejnych miesiącach w Uniteam?
 
Ubiegły rok upłynął nam pod znakiem umacniania naszej pozycji w obszarze wdrażania rozwiązań DevOps. Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele ciekawych projektów, o których wieść szybko rozniosła się w branży, owocując kolejnymi realizacjami i nowymi klientami, zainteresowanymi naszymi rozwiązaniami.
 
Wysoka aktywność Uniteam podczas ubiegłorocznych wydarzeń branżowych z pewnością przyczyniła się do popularyzacji naszych usług. Można było nas spotkać zarówno na eventach IT, skupiających entuzjastów najnowszych technologii, jak i na konferencjach dedykowanych reprezentantom konkretnej branży, m.in. finansowej.
 
Nasz Zespół rośnie w siłę – tylko w ubiegłym roku do naszego grona dołączyło 12 osób. W ostatnim kwartale rozpoczęliśmy cykl szkoleń dla naszych pracowników, zarówno zewnętrznych jak i zewnętrznych. W 2017 roku konsekwentnie realizujemy założenia tej inicjatywy, wspierając członków naszego Zespołu w poszerzaniu kompetencji.
 

 
Rok 2017 zapowiada się obiecująco – właśnie rozpoczynamy największy w historii istnienia firmy projekt! Nasz nowy klient, jeden z największych banków w Polsce, powierzył nam realizację wdrożenia z obszaru automatyzacji deploymentu. Więcej informacji znajdziesz we wpisie na ten temat: [LINK].
 
W nadchodzących miesiącach będziemy regularnie pojawiać się na eventach – tak jak w ubiegłym roku, będziemy na bieżąco zapowiadać i relacjonować nasze uczestnictwo w wydarzeniach branżowych.
 
Oby 2017 był rokiem pełnym wyzwań i wykorzystanych szans! 🙂